Life's & Design's
01 / 01
info@lifesndesigns.com

Hakkımızda

Hayallerinizi
hayatınıza yansıtıyoruz.

Life’s & Design’s Architecture,hayata ve tasarıma dair fikirleri, estetik değerlerle birlikte yaşam alanlarına yansıtma vizyonuyla 2017’de kuruldu.İstanbul ve Edirne’de bulunan ofisleri,tasarım kabiliyeti yüksek takım arkadaşları ile mimarlık,iç mimarlık ve tiny house tasarımı alanlarında projeler geliştirmektedir.

Düşüncelerinize verdiği önemle,yaşam alanlarınızı tüm detaylarıyla bir bütün olarak tasarlar,tutku ve isteklerinizi tasarıma dahil edip,ayrıntılarla da size özgü mekanların oluşturulmasını sağlar.Sektörde kaliteye bağlılığı ile bilinen Life’s & Design’s Arch. uygulama aşamasında da birinci sınıf uzman ve tedarikçilerle çözüm ortaklığı yapar.

Life’s & Design’s Arch. hızla değişen mimari yaklaşım ve trendleri yakından takip eder,sizlere bu konuda danışmanlık sağlar ve fikirlerinizi almaya başladığı ilk andan hayata yansıtıldığı son ana kadar proje yönetiminizi sağlar.

HİZMETLERİMİZ

MİMARİ TASARIM

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda,alanınızı en verimli şekilde kullanarak,çevre ve iklim şartlarına uygun,sürdürülebilir mimari çözümlerle küçük,orta ve büyük ölçekli projelerinizi tasarlıyor ve toprak fizibilitesinden,projenizin resmi kurumlara teslim edilmesine kadar proje yönetiminizi yapıyoruz.

TINY HOUSE (KÜÇÜK EV) TASARIMI

Daha küçük alanda,daha fazla işlevsellik çözümleri üreterek ve kendinizi dinlemenize de olanak veren keyifli alanları tasarlayarak satışa sunduğumuz tiny house modellerimizin yanında,tamamen sizin arzu ve ihtiyaçlarınıza yönelik kişisel tiny house tasarımları da yapıyoruz.

İÇ MEKAN TASARIMI

Tutku ve istekleriniz doğrultusunda yaşam alanlarınızı tüm detaylarıyla bir bütün olarak tasarlayıp,zevkinize uygun renk,doku ve mobilya seçimleriyle size özgü ruhun yansıtılmasını sağlıyoruz. İşletmeleriniz için de,konum ve çevre şartlarınızı değerlendirerek,müşteri portföyünüze ve hedef kitlenize uygun,iç mimarlık alanındaki son trend malzemeler ve renk tonlarıyla mekanılarınızı tasarlıyoruz.

UYGULAMA

Mimari tasarım ve iç mekan tasarımlarımızı,tarafınızdan talep edilmesi durumunda uzman kadromuz ve tedarikçilerimiz ile anahtar teslim olarak uyguluyoruz. Tiny house tasarımlarımızı,talep doğrultusunda gerekli belge ve işlemleri yaparak trafiğe çıkmaya hazır hale getiriyor,arzu ederseniz imarlı ya da imarsız arsanıza teslim ediyoruz.

3D GÖRSELLEŞTİRME

Mimari ya da iç mekan projelerinizi biz tasarlamış olalım ya da olmayalım,tüm projelerinizi 3 boyutlu olarak görselleştiriyor,üzerinde renk ve doku değiştirmenize olanak sağlayarak,projenizin zevkinize uygun şekilde,ek maliyet çıkarmasına fırsat vermeden,tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

DANIŞMANLIK

Mimari tasarım,iç mekan tasarımı ve tiny house tasarımı konularında hayallerinizi hayatlarınıza yansıtmanız için tasarım aşamalarından,uygulama aşamalarınıza kadar her kademede proje yönetiminizi sağlıyor ve seçimlerinizin arzu etmeniz durumunda,hızla değişen mimari akım ve trendlere uygun şekilde şekillenmesine yardımcı oluyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

contacts
+ (90) 507 743 00 78
info@lifesndesigns.com
Denizköşkler Mah. Londra Asfaltı E5 Yanyol Üzeri No:23/B Avcılar/ ISTANBUL
Teşekkürler! Mesajınızı aldık.
Üzgünüz, bir şeyler yanlış gitti..